Fanynky Harryho posílají Caroline Flack výhružky smrti!

20. listopadu 2011 v 5:08 | Hanii |  H: News, Other
Caroline Flack je sice o 15 let starší než Harry Styles, ale tenhle věkový rozdíl jí v ničem nezabrání. Caroline stále popírá, že se mezi nimi něco stalo. Byli však spolu spatřeni jak se líbají v úterý (15.11.) po večerním rande. Louis, blízký přítel Harryho, si dokonce troufá tvrdit, že Caroline pro něj může být ta "vyvolená". Bez ohledu na jejich obrovský věkový rozdíl.

Každý ale není nadšený z nového páru. Zástupy fanynek One Direction se vztekají, že právě hostující hvězda X Factor sbalila miláčka holek Harryho.

Caroline se přiznala, že jí poslední dobou přicházejí nepěkné zprávy a dokonce i výhružky smrti od rozzuřených One Direction fanynek. Hned potom Caroline rozhlašovala, že jsou jen přátelé. Sami se podívejte co napsala:

"Ahoj One Direction fanoušci! K objasnění. S Harrym jsme pouze blízcí přátelé. Je to jeden z nejmilejších lidí, které znám. Já si nezasloužím vyhrožovat smrtí. :)"


Tohle byl jeden bulvární článek o Harrym a Caroline. Myslím, že každý ví co se mezi nimi stalo a určitě na to má každý názor. Já osobně bych ráda aby si třeba Harry našel někoho koho bude milovat, ale přijde mi to až moc když je Caroline o tolik let starší. Navíc Harrymu je teprve 17!! Třeba to byl jenom nějaký úlet nebo tak. Určitě vás budu informovat když se dozvím nějaké novinky.


source > heatworld.com
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama