Prosinec 2011

Krásný Silvestr & Šťastný Nový rok!

31. prosince 2011 v 20:00 | Hanii |  Hanii | Blog Messages
Nechci tu psát nějaké dlouhé romány, jenom bych tímto článkem chtěla popřát úžasný Silvestr a šťastný Nový rok! Ať se vám v roce 2012 daří a ať je pro vás úspěšnější než rok 2011. Je neskutečný jak ten čas běží, nechci zestárnout!! Bože, nedokážu si představit, že už za 2 dny mi bude 16. Bože!! Každopádně nebudu vás tu traumatizovat. Užijte si poslední den v roce 2011 naplno! To je snad všechno co jsem chtěla napsat!
PS: Tento článek je přednastavený, jsem u kámošky a v tuhle dobu asi nechcete vědět co děláme. :D
LET'S GET PARTY!!

Fan Fictions > New Girl > 01 [by: Michelle]

31. prosince 2011 v 12:00 | Hanii |  Fan Fiction | New Girl
*V tom úvodním obrázku je chyba, má tam být jenom New Girl a ne Girls. Nechtělo se mi to už předělávat, tak se nedivte. :)
Mám pro vás menší překvapení! A tím překvapení je první (a asi jedinná) fan fiction. Autorkou tohodle příběhu je Michelle, která mi to navrhla. :) Takže jsem to nepsala já, aby nedošlo k omylu. Zatím tu mám první část a další pokračování bude vždy přidáváno jeden týden. :) Vždycky v neděli. Doufám, že se vám příběh bude líbit stejně jako mě. Užijte si jej. <3

Louis na krátkém pobytu v Paříži.

30. prosince 2011 v 21:39 | Hanii |  Ls: News, Other
+ Louis byl dneska na krátké dovolené v Paříži. :* Potvrdil to i na svém twitteru kam napsal hned 3 zprávy týkající se Paříže. Přeštěte si je níže. A škoda jen, že se zatím neobjevily žádné fotky. Snad později. :)
@Louis_Tomlinson > "Vrátím se brzy. V tuhle chvíli jedu pryč na dovolenou. Všechny vás miluju"
@Louis_Tomlinson > "Měl jsem absolutně úžasný pobyt v Paříži" :)
@Louis_Tomlinson > "Půvabný čas v Disneylandu v Paříži takéé." :)

+ Další novinkou je, že jsem našla informaci na anglické wikipedii, že videoklip k songu 'One Thing' by měl vyjít až 13. února 2012. Takže nevím no, jsem z toho celkem zmatená. Ale tak stejně oba datumy už jsou skoro "za chvíli".

+ Zítra budu trávit Silvestr u své kámošky. Přednastavila jsem jeden článek a ještě jedno "překvapení". :) Takže netravte poslední den v roce 2011 na počítači a už vůbec ne na blogu. Užijte si ho naplno!!!!

Harry Styles složil řidičák!!! YAY!

30. prosince 2011 v 18:20 | Hanii |  H: News, Other
Určitě jste už slyšeli, že Harry dneska, 30. prosince 2011, dělal zkoušky na řidičský průkaz. Na twitteru se hned do trendů rozběhli "slogany" #goodluckharry a když se pak fanoušci dozvěděli, že Harry složil, prý i s přehledem, zkoušky tak se tam objevilo #welldoneharry. To je úžasná podpora od fanoušků. :* Harrymu gratuluju, jsem zvědavá jaké si koupí auto. A nebo jestli už nějaké má. Uvidíme. Každopádně už bylo na čase, když už 1. února oslaví své 18. narozeniny. Níže se podívejte jak Harrymu pogratuloval Niall, Liam & Milkshake City a jeho ségra Gemma. <3
[EDIT 18:41] Nahrála jsem ještě dvě fotky z Harryho velkého dne. ;)

@NiallOfficial > "No tak @Harry_Styles to získal! Rozbil své řidičské zkoušky!"@Real_Liam_Payne > "Obrovské výborně Harrymu! Errmmmm Mohu tě zvednou kámo?"


@Milkshake_City > "Gratulujeme @Harry_Styles - pamatujeme si když jsme udělali naše řidičské zkoušky....Je to takový skvělý pocit. #WellDoneHarry"


@GemmaAnneStyles > "Je to trapné když mladší sourozenec projde řidičskými zkouškami před vámi. Dobrá práce @Harry_Styles! (Můj nový šofér)"

[2x]

Muzu.TV: Nejsledovanější hudební klipy v roce 2011

30. prosince 2011 v 17:20 | Hanii |  HOT NEWS
> source: bravo.cz
Náhodou jsem narazila na stránky českého brava a tam byl takový seznam deseti nejsledovanějších videií na portále muzu.tv. :) A One Direction s klipem k písni What Makes You Beautiful se umístil na skvělém třetím místě. Podle mě je to úžasné umístění v tak velké konkurenci. :) Takže gratuluju. :*
01. Bruno Mars - Grenade
02. Lady Gaga - Born This Way
03. JLS feat. Tinie Tempah - Eyes Wide Shut
04. One Direction - What Makes You Beautiful
05. Jessie J - Price Tag
06. Rihanna - What's My Name?
07. Adele - Someone Like You [Live]
08. Bruno Mars - The Lazy Song
09. Adele - Rolling In The Deep
10. Lana Del Rey - Video Games

BOP & Tiger Beat: Top 5 Biggest Moments for One Direction in 2011!

30. prosince 2011 v 15:28 | Hanii |  HOT NEWS
Stránka amerického časipisu BOP & Tiger Beat vytvořila seznam pěti největších momentů One Direction za rok 2011. Už jsem vám sem kdysi přidávala něco podobného, ale od rádia CapitalFM, pro připomenutí klikněte zde. Přeložila jsem vám tam i co na BOP&TB psali. :) Takže si užijte článek. <3
01. Vydání jejich debutového singlu 'What Makes You Beautiful'.
> Harry, Niall, Liam, Zayn a Louis vydali první singl již v září. Píseň se stala nejrychleji prodávaným singlem roku 2011 a dostala se do žebříčku na #1 místo ve Velké Británii a Irsku. Gratulace, kluci.

02. Vrácení se na stage X Factoru v UK kde to všechno začalo.
> V listopadu se 1D vrátili na stage, kde to pro ně všechno začalo. Vystoupili s jejich druhým singlem 'Gotta Be You' a totálně váleli. Skupina má za sebou dlouhou cestu od jejich času v X Factoru a jsme si jistí, že návrat byl pro ně památný okamžik.

03. Vydání tří knih.
> Skupina si nějakým způsobem udělala čas na vydání TŘÍ knih v tomto roce. One Direction: Forever Young (Our Official X Factor Story) vyšel v únoru - je o čase v X Factoru a X Factor Live Tour. Jejich druhá kniha One Direction: The Official Annual 2012 a jejich třetí kniha Dare to Dream: Life as One Direction byli obě vydány v září a obě obsahují dosud nezveřejněné fotky, rozhovory apod.

04. Oznámení jejich turné v roce 2012 s Big Time Rush & jejich první turné po Velké Británii.
> Evropští One Direction přicházejí v únoru do USA na turné s jednou větších skupin v Americe - s Big Time Rush. Turné dá mnohem větší rozhled pro všechny a 1D se konečně setkají s americkými fanoušky, One Direction hlavními hvězdami show v Evropě od teď až do ledna.

05. Vydání jejich debutového alba Up All Night.
> Dobře, mezinárodní vydání alba ještě nebylo (v USA 21.3.), ale bylo propuštěno ve V. Británii a dalších zemích jako Švédsko (kde je #1). Je to pop-rooted album s bezstarostnou atmosférou - a je úžasné! Když namíříme do roku 2012, jsme si jistí, že One Direction budou dělat sobě velké jméno v zemích po celém světě.

Sugarscape: TOP 10 Best Dressed Lads of 2011

30. prosince 2011 v 14:49 | Hanii |  HOT NEWS
Anglický časopis Sugar Scape udělal seznam 10 nejlépe oblékaných kluků za rok 2011. A jelikož One Direction jsou v tomto časopise opravdu hodně oblíbení tak nemůžou v tomto žebříčku chybět. Umístili se rovnou na úžasném 1. místě. Není divu, jejich styl oblékání je famózní. Miluju když jsou na nějaké akci a své outfity mají sladěnéo. :* Níže se podívejte na celý seznam a já samozřejmě gratuluju. <3
01. One Direction
» "Mluvíme-li o čísle jedna, mohou to být jedině 1D. Jejich outfity jsou vždy navzájem doplněny tak dokonale, že jsme se nemohli rozhodnout, který z nich je nejvíce stylový, takže všichni z One Direction přijali korunu."
02. Taylor Lautner
03. Douglas Booth
04. Dougie Poynter (Mc Fly)
05. Tom Felton
06. Jay McGuiness (The Wanted)
07. Robert Pattinson
08. Ian Somerhalder
09. Rupert Grint
10. Justin Bieber

Scan > 2011 > Australian Magazine

30. prosince 2011 v 14:24 | Hanii |  1D: Scans 2011
Už před dávnou dobou se objevily scany z nějakého australského časopisu. Ale teprve teď jsem si uvědomila, že jsem ho nepřidala. Bohužel scany nejsou moc kvalitní a tak moc nejde přečíst co tam píšou. Každopádně kluci se objevili u fashion stránky, tak si můžem domyslet co tam píšou. Užijte si scany. :*
[2x]

BOP & Tiger Beat: One Direction vs. Bella Thorne

30. prosince 2011 v 12:45 | Hanii |  Vote
V anketě One Direction vs. Jonas Brothers nakonec fanoušci poslali do dalšího kola One Direction. Takže na ně čekal další soupeř a to hvězdička Disney Channel, Bella Thorne. Průběžné výsledky ankety jsou bohužel skryté, takže nemáme šajna kdo vede. Každopádně jestli chcete tak kluky určitě podpořte svými hlasy, protože se vybírá nejoblíbenější star roku 2011. :* A One Direction jsou určitě horký kandidáti. ;D Hlasujte níííže.

Personal Photos > no.28

30. prosince 2011 v 12:35 | Hanii |  Personal photos
Brýýý ráno. :* Myslela jsem, že budu spát dýl, ale co už. Nejdříve tu mám nějaké další soukromé fotky. První fotka je Niall se svým bráchou Gregem a nějakým kámošem, další fotka je Niallova rodina o svátcích. :* Třetí fotka je Zayn se svým kámošem v nějakém klubu. Další fotku přidal na twitter Liam. Přeposlední fotka je Niall, kde má své rovnátka. :* Ach jo, já nechci aby měl rovné zuby. :D No a poslední fotka je Harry se svojí mamkou Anne a ségrou Gemmou. Užijte si fotky. <3

@Real_Liam_Payne > "Archimedes!!!!!" [ke 4. fotce]

[6x]

[28.12.2011] Niall is a Party Man

30. prosince 2011 v 4:51 | Hanii |  1D: Candids 2011
Niall si byl ve středu (28. prosince) se svými přáteli užít zábavu v nějakém klubu. Jelikož začal nosit rovnátka a už se mu ty zuby začínají rovat tak se usmívá všude kde jen to jde. :* Je fakt roztomilej v té košili a tom saku. Aww, užijte si fotky. <3 No já už jdu asi spát. :DDD:DD Dobrou ;)
[12x]

From You > Random Photos #1

30. prosince 2011 v 4:34 | Hanii |  From You
Ještě tu mám dvě fotky, které mi taky přišli na email. První fotka je od Antónie a druhá fotka je od Sabčulíny. První fotka vyznačuje kluky tím čím jsou typičtí. :D Nepotřebuje komentář, úplně mě rozsekal obrázek Nialla s tím jídlem. :D Boože, to nemůže být pravda. :D A druhá fotka je takový textík. :D Enjoy it.
CZ: Louis a Zayn ti pomůžou vybrat svatební šaty, protože si vezmeš Harryho. Kééééž by :**
[2x]

Harry Styles > Fakta #03

30. prosince 2011 v 4:24 | Hanii |  H: Facts
Na email mi ještě přišli fakta o Harrym, které mi poslala Antónia. (Můžu ti říkat Anotónijka??) :DDD:D Sice jich není moc, ale za to jsou přesné a efektivní. :D Takže děkuju za poslání a vy si už užijte fakta. :*
PS: Snad nevadí, že jsou ve slovenštině. ;)
064. Je vulgárny a upišťaný.
065. Jeho mama tvrdí, že je veľmi romantický.
066. Názov 'One Direction' bol jeho nápad.
067. Vždy sa objavuje nahý,rád sa vyzlieka
068. Cnie sa mu po frajerke, ale z dievčat je vždy zmätený.
069. Miluje bublinkový kúpeľ
070. Chcel by nahrať duet s Adele.
071. Zayn: "Myslím si, že Harry má z nás najviac pozornosti, pretože má ten sexepíl."
072. Chalani si myslia, že Harry sa dobre obijíma
073. Keď sa ho v jednom interview opýtali, na ktorú planétu by šiel, keby bolo možné, odpovedal, že na Merkúr.
074. Jeho obľúbený Vianočný film je: Zázrak na 34. ulici (Miracle on 34th street)
075. Jeho obľúbená Vianočná pieseň je: Have Yourself a Very Merry Little Christmas.
076. Harry neznáša kávu, ale miluje perníkové latté.
077. Raz sa v lietadle vyzliekol úplne do naha a zakrýval sa len dekou.

Personal photos > Niall > no.3

30. prosince 2011 v 4:14 | Hanii |  N: Photos
Mám tu další příspěvěk do From You. Nezařadila jsem ho ale do rubriky from you, protože většinu z těch fotek co mi Jannah poslala (Děkuju :**) jsem neměla na blogu. A tak aby v tom byl menší přehled. Jedná se o fotky, když byl Niall ještě obyčejnej mladej kluk a užíval si irskýho života. :D Nějaký fotky mě celkem pobavili. Užijte si je. <3
[23x]

From You > The Story of Liam & Danielle

30. prosince 2011 v 4:02 | Hanii |  From You
Už dříve mi Zuzka poslala takový příběh, který se stal Liamovi a Danielle když byli v hotelu. Omlouvám se, že to sem dávám až takhle později, ale nebyl čas. Asi. :D Takže ten příběh jsem vám sem přeložila, je to takové romantické. Škoda, že to někdo nenatočil. :*No užijte si článek a děkuju za poslání. <3
Když byli kluci v hotelu, Liam a Danielle se mezi všemi nemohli najít..
Takže, chodili stále dokola mezi všmi lidmi (a The Mint je celkem velký okruh) a stále se nemohli najít. Tak jeden z fanoušků šel a řekl "Danielle, ty jsi ho minula. On šel na druhou stranu." a ona tedy šla po telefonu "Payne! Zůstaň stát. Našla jsem tě." Pak pospíchala tím směrem. Potom přišel Liam kolem jiného rohu "Počkej! Myslím, že jsem tě slyšel." A všichni se začali smát, tak fanoušci pak řekli "Jestli tam zůstaneš, tak tam za chvíli bude." On zůstal stát a pak Danielle řekl do telefonu něco "Ty jsi hlupáček" a ona o pár minut později přišla za ním, zaklepala mu na rameno a řekla "Ne, to ty jsi hlupáček." a on jako "Wheeey! Konečně!" a zvedl ji a objali se. :****

+ Jestli chceš také něco poslat do From You, tak si přečti informace zde a pak všechno pošli na onedirection-daily@seznam.cz