Únor 2012

Hlásím konec, přátelé! A ne není to vtip.

17. února 2012 v 21:19 | Hanii |  Hanii | Blog Messages

Ahoj.

Nechci, aby jste tohle brali jako nějakou tragédii. Prostě a jednoduše blog končí. Není to kvůli One Direction, není to kvůli ničemu jinému než kvůli mě, času a hlavně, hlavně kvůli mě. Budu se snažit, aby to vyznělo nějak jednodušše. Věřte nebo ne, hned jak jsem se rozhodla, nahrnuly se mi do očí slzy. Teď s každým slovem co píšu to bývá horší. Divné.

Opravdu se mi to nepíše lehce. Blog existuje sotva půl roku a už tak moc se toho tady stalo. Tolik jsem toho tady rozdělala a tolik jsem toho nedokončila, což mě mrzí. Ale není všemu konec.


Abych vás trochu obeznámila s tím mím akčním rozhodnutím. Víte, můj čas je teď opravdu vzácný. Když přijdu domů, moje poslední plány na odpoledne vedou k PC. Takže si vždycky řeknu a donutím se, že musím něco přidat na blog. Bohužel to je špatně. Nesnáším, když musím brát blog jako povinnost. To je to nejhorší co může být. Hned jak jsem si tohle uvědomila, tak jsem si řekla "Ne, nemá to cenu." Bylo to pro mě těžký, bože ani nevíte jak. :D


A když si představím kolik lidí sem denně chodí a čeká na nové novinky o klucích a šup sem, najednou takový zklamání. Ani nevíte jak moc mě to mrzí, ale snad to pochopíte. Ujišťuji vás, že s One Direction to nemá nic společného, stále budu sledovat stránky s novinkama a fotkama. Jenom je už nebudu překládat, ukládat a všechno jako to bylo doteď.

Ještě k tomu se objevilo v poslední době několik nových, skvělých blogů o One Direction. Připadám siu tu jako stará matka gorila. :D Prostě těch blogů je až moc (na mě) a myslím, že někdo (já) by měl dát pá pá.


NICOLE*

Mám tu mini vzkaz pro tebe Niki. Nejdříve se omlouvám, že jsem tě postavila před hotovou věc. Možná, že si to netušila, ale já taky ne. Dusila jsem to v sobě dlouho. Až to samo vyplulo na povrch. :D Ale chtěla bych ti poděkovat, že si tu byla aspoň chvíli se mnou. Víš co, ve dvou se to vždycky líp táhne. Doufám, že se nezlobíš, že tímhle tě propouštím z tohodle blogu. Ale strašně ráda si s tebou budu psát stále na facebooku. Ta naše poslední konverzace typu slohovky ála One Direction byla skvělá. Máme si co povídat, takže až tě někdy zastihnu na FB, tak napíšu. ;) #befree


BIG BIRTHDAY PROJECT

Tohle je jistý. Dodělám to, pošlu to a bude to. Jenom nevím jak to pak dám vědět veřejnosti. Asi napíšu na nějaký český fansite, který poprosim jestli by o tom jaksi taksi mohl informovat. Každopádně to dodělám. To slibuju, jakože jsem directioner!! #betrue


FAN FICTION - New Girl

Tak s tímhle vůbec nevím jak si poradím. Mě osobně zajímá jak se to bude vyvájet dál. Je to nejdokonalejší příběh co jsem četla. Michelle vydej knihu!! Bohužel doufám, že tohle jde už nějak přeze mě. Myslím, že by byla škoda, kdyby to Michelle neměla šanci sdílet. Takže doporučuju posílat na jiný web? Mrzí mě to. #hope


A když už píšu tento doják článek chci vám opravdu moc poděkovat za ty úžasné až neskutečné čísla na návštěvnosti, za ty krásné komentáře, které jste stále psali. Také díky za úžasné emaily. Za úžasné příspěvky ať už do BBP, do From You. Za posílání faktů a všech těhlech blbinek. Myslím, že bez vás by blog nebyl ani zdaleka tak úspěšný jako byl. Vážně, hlavně vám, návštěvníkům, patří masivní díky. (Jak by řekl Louis. :*)


Když už končím, tak bych se měla omluvit affilates. V posledních dvou měsících byli moje návštěvy víc než bídné. Vůbec jsem nenavštěvovala affilates. Nebyl čas. Navštěvovala jsem jenom stránky, které jsem nutně potřebovala a vyhledávala. Takže se vážně omlouvám. :D Vážně, tak jak vážně jde nejvíce. Vím, byla jsem šílená jako affilates. :D Stydím se.


To je snad všechno. Na vaše komentáře budu odpovídat pod tento článek. Doufám, že to vezmete s humorem a budete žít dál. Život je party ride, přeci. Takže se těším a jsem zvěadvá na vaše komentáře.


Jo a jestli se ptáte jestli se vrtátím tak, ne nevrátím. Kdo mě zná ví, že když dám někde hiatus, skončím nebo tak, tak už to pak nikdy není jako dřív. Takže tenhle blog tu bude ležet a nic s ním nebude. Nechci ho nikomu dávat, protože co jsem tu dokázala + Nicole je pro mě důležité. Jsem na mě (nás) pyšná. Takže fakta, články, fotky a všechno můžete adiooos kopírovat. Jestli vám teda pak nebude hanba. :D


A kde že tu starou levanduli najdete?

TWITTER: @Hanii_1D

EMAIL: Handa.Sk@seznam.cz

FACEBOOK: Napište si o něj na email. :D (Nemusím dát každýmu.)


PS: Jestli se rozhodnete mě psát, tak nezapomeňte připsat přezdívku a popř. blog, abych věděla o koho jde.

To je už úplně všechno. Mějte se skvěle a nepřestávejte mít rádi One Direction. Jestli tu bude koncert, tak se tam na 10000% potkáme. To můžu zaručit!
Hanii.

(Kdo to přečelt celé, bůh mu žehnej. :D)

Óčko Chart: One Thing na prvním místě!

17. února 2012 v 20:11 | Nicole* |  Vote

Minulý týden byl do Óčko Chart nasazen další song od 1D a to One Thing. A dnes se ukázalo, že One Thing je na prvním místě! :) Což je opravdu skvělé, doufejme, že si povede stejně dobře, tak jako WMYB. Takže pojďme a hlasujme, ať jsou kluci příště zase na prvním místě! :)

[14.2.2012] Před rádiem NRJ ve Francii

17. února 2012 v 19:00 | Hanii |  1D: Candids 2012
Další fotky z Francie, které mi přijde, že jenom přibývají jsou z rádia NRJ. Spíše kluci byli vyfoceni před budouvou rádia, abych to upřesnila. :D Užijte si fotky. :*
[7x]

Video: Sestříhané video z Francie (14.2.)

17. února 2012 v 18:47 | Nicole* |  Videa
Máme tu další nové video z Franice. Video je sestříhané a vždy je tam ode všeho kousek, tudíž je tam skoro uplně vše. (chybí třeba autogramiáda). Jinak pokuď neumíte tak jako já francouzky, tak máme alespoň k dispozici titulky v aj.:):D (stačí si je ve videu jen zapnout. :))


[14.2.2012] Příjezd na Virgin Megastore Champs

17. února 2012 v 18:09 | Hanii |  1D: Candids 2012
Vrátíme se ještě do dob Valentýna. :D Mám tu totiž fotky z Francie jak kluci dojeli na vlakové nádraží odkud pak mířili zpátky do Londýna. :) Celkem zajímavě zapózovali. Ta Paříž, Valentýna a to všechno se na nich projevovalo tak nějak zvláště. :D Užijte si fotky. :*
[7x]

Video:Vzpomínky na Up All Night Tour

17. února 2012 v 18:01 | Nicole* |  Videa
Boyce Avenue(byli s 1D na turné:)) zveřejnili nové video, které je takové vzpomínajicí na Up All Night Tour. :) Ve videu je spousta záběrů ze zákulisí, pár fotek a taky jsou tam i natočené fanynky. :)

From You > Komiksy s One Direction

17. února 2012 v 17:51 | Hanii |  From You
Další příspěvek do From You je od Elišky, která se chtěla podělit o své komiksy, které nakreslila. Podle mě je to skvěle nakreslené. Skvělá práce!!Vážně nevím co na to více napsat, jestli taky kreslíte nějaké obrázky nebo komisky nebo cokoliv tak na email můžete posílat cokoliv. Ráda se o to zde podělím. ;) Vaše práce jsou totiž vždycky úžasný. :*
[2x]

+ Jestli chceš také něco poslat do From You, tak si přečti informace zde a pak všechno pošli na onedirection-daily@seznam.cz

Scans > 2012 > Top Dívka (Březen)

17. února 2012 v 17:40 | Hanii |  1D: Scans 2012
Mám pro vás skvělou zprávu. Jestli sbíráte plakáty s One Direction, tak 21. února vychází březnové číslo českého časopisu Top Dívka, kde je plakát na přání s One Direction. Použili fotky z proma k albu Up All Night. Já si ho sice kupovat nebudu, protože podobný plakát budu mít pak z Brava. :) Ale myslím, že pro sběratele je senzační. :* Za poslání děkuji Anet, která mi to poslala na email. ;)
[1x]

Video: Niall nabádá fanoušky, aby hlasovali pro 1D

17. února 2012 v 17:09 | Nicole* |  Videa
Objevilo se video pro SugarScape, kde Niall nabádá fanoušky,aby hlasovali pro 1D v Brit Awards. Hlasovaní je již již dnes uzavřeno, takže teď už musíme klukům držet jen palce a doufat:).

Video: Megamind (2.)

17. února 2012 v 14:50 | Nicole* |  Videa
Krásný pátek. :) Objevil se další díl Megamindu,tentokrát s Harrym a Niallem. :) Kluci odpovídají na otázky jako: jakou práci by dělali, kdyby nebyli v 1D, jakou zemi by navštívili a nebo jak dlouho jim trvá se ráno připravit. :)
Niall má ve videu ten úžasnej svetr, který mu tak sluší <3, Harry samodřejmě nezklame svými dokonalými úsměvy <3 a Louis to tam prostě zabijí:DD <3. Takže rozhodně na to mrkněte!:D:)
@One Direction > Chceme říci obrovské díky všem těm, kteří hlasovali pro 1D! Oslavme to s druhým dílem MEGAMINDU. Užíjte si to!Kluci budou vystupovat v 'Today Show'!!

16. února 2012 v 23:16 | Hanii |  HOT NEWS
One Direction dnes napsali na twitter zprávu, že 12. března 2012 budou vystupovat v pořadu Today Show, což je oblíbená ranní americká show. V téhle show už vystupovali hvězdy jako Lady Gaga, Justin Bieber, Usher apod. Pro kluky to bude určitě skvělá zkušenost. V Americe už nebude jedinný človíček, který by jim odolával. :D Kdo se těší na fotky videa? Já už šíleně, protože tyhle vystoupení bývají cool. :)

@onedirection > "Jdeme na vystoupení @todayshow v pondělí 12. března. Kdo plánuje přijít se na nás podívat?"
PS: Zítra je konečně pátek, tak dopřidám všechny novinky co mi tu chybí. A že těch je. Nevím proč, ale tenhle týden to s těma novinkama bylo fakt masivní. Bohužel ikdyž jsme většinou ve škole končily ve 12:30 tak jsem stejně neměla moc čas na blog. Teď o víkendu to snad doženu. Zatím dobrou a krásné sny. :*

[11.2.2012] Liam na řidičských zkouškách v Surrey

16. února 2012 v 22:34 | Hanii |  1D: Candids 2012
Ještě před tím než se One Direction vydali na putování do Evropy (Švédko, Francie) byl Liam vyfocen na svých prvních zkouškách autoškoly v "Mercedes Benz World Driving Academy" v Surrey. Mám pro vás několik HQ fotek, na kterých Liam zapózoval na jeznom z MBW aut. :) A vypadal u toho fakt k sežrání. Stojí za to si prohlédnout fotky. :) Jsem zvědavá, kdy se do řidičáku pustí Niall se Zaynem. ;)

@Real_Liam_Payne > "Právě se také chystám mé první řidičské zkoušky v Mercedes Benz World.. Jsem nadšený!!"
[9x]

Video: One Direction v 'This Morning' na ITV (15.2.2012)

16. února 2012 v 22:16 | Hanii |  Videa
Ze včerejší účasti v britském 'This Morning' se videa nahraná na YT zatím neobjevily a když jo, tak si nárokují autorská práva. Každopádně twitter nadšenci jej nahráli na twitvid, v dost dobré kvalitě. Takže celé video si můžete zhlédnout na dvou částích. Na fotky se můžete podívat zde. :)

[15.2.2012] Ranní show na ITV "This Morning"

16. února 2012 v 21:45 | Hanii |  1D: TV Show 2012
Kluci hned další den po příjezdu z Francie měli naplánovanou cestu do britské televize ITV, do ranního pořadu 'This Morning'. K dipozici máme naprosto skvělý HQ fotky. Kluci jsou na nich víc úžasnější než kdy předtím. Ohákli se do klasiky, nějak neexperimentovali. :) Videa nahraná na twitter přidám co nevidět. Užijte si fotky. :* (Já nevím jak vy, ale moje tapeta se z Keegena Allena co nevidět změní na Zayna Malika. :D)
[11x]

From You > One Direction jako Mr Bean

16. února 2012 v 21:10 | Hanii |  From You
Miluju Mr Beana. :D:DD Tahle fotka mě rozsekala. Už se na tu fotku nemůžu ani podívat, fakt bych to nepřežila. Jsem vážně ráda, že Ronye mi poslala tuhle předělávku. :D Možná, že jste na to už někde narazili, ale stejně je to úžasný. Užijte si fotku a děkuju za poslání. ;)
[1x]

+ Jestli chceš také něco poslat do From You, tak si přečti informace zde a pak všechno pošli na onedirection-daily@seznam.cz